افزونه المنتور چیست و چه کاربردی دارد؟

افزونه المنتور چیست و چه کاربردی دارد؟

المنتور یکی از افزونه های مربوط به وردپرس می باشد که، مدیر سایت میتواند قسمت های مختلف سایت را طراحی کرده، و دیگر نیازی به کدنویسی های پیچیده نمی باشد.

در جواب سوال المنتور چیست، می توان گفت، با این افزونه می توانید قسمت های مختلف سایت را، تغییر دهید یا طراحی جدید انجام دهید. حال که متوجه شدید المنتور چیست، بهتر است با مزایای آن آشنا شوید.  این افزونه دارای محبوبیت زیادی در بین افراد می باشد، علت این استقبال این است که، دارای مزایای زیادی می باشد. از جمله:

  • ویرایشگر آن بسیار راحت می باشد: این افزونه بسیار کاربر پسند است. افراد به راحتی و در کمترین زمان ممکن، می توانند صفحه جدید خود را طراحی کنند. و حتی شما بعد از طراحی صفحه جدید می توانید یک پیش نمایش از آن را مشاهده کنید، و این یکی از مزیت های برتر آن می باشد
  • با افزونه المنتور می توانید به راحتی، سایز صفحات را تغییر دهید
  • شما ممکن است طراح سایت باشید، و چندین سایت را اداره کنید. بعد از اینکه متوجه شدید، المنتور چیست می توانید از ویژگی منحصر به فرد آن بهره ببرید. با این افزونه یک صفحه را طراحی کنید و سپس در این افزونه ذخیره سازی کرده، و به راحتی در تمام سایت های خود از آن استفاده کنید.
  • همانطور که میدانید سئو باعث بالا بردن رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می شود. و افزونه المنتور هیچ گونه محدودیت برای سئو سایت شما نخواهد داشت
  • سرعت بالا یکی از موارد مهم در طراحی سایت می باشد، و المنتور دارای سرعت زیادی در بارگذاری صفحات است
  • افزونه المنتور دارای ویژگی متن باز می باشد، و به راحتی می توانید تغییرات را انجام دهید.

با وجود مزایای بسیار زیاد افزونه المنتور، معایبی نیز وجود دارد، یکی از آنها این است که، رایگان نمی باشد و برای استفاده از ورژن های به روز و حرفه ای، باید آن را خریداری کنید.

افزونه المنتور چیست؟

افزونه المنتور چیست؟

 

هم اکنون میتوانید نسخه حرفه ای المنتور را با پشتیبانی دائمی و ضمانت بازگشت وجه از لینک زیر دریافت کنید

سهیل فرزانه همیشه سعی داشتم که ساده ترین راه ها روبرای رسیدن به اهدافم بسازم با تمام تلاش های این چند ساله به این سطح از مهارت رسیدم که بتونم بدون یک خط کد نویسی زیبا ترین وبسایت ها را راه اندازی کنم امروز وردپرس دنیای من را دگرگون کرد.
همراه ما باشید در کانال تلگرام طراحی سایت بدون کد نویسی با سهیل فرزانه کانال تلگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید