به روز رسانی خودکار افزونه ها و وردپرس

به روز رسانی خودکار وردپرس و افزونه هایش یکی از نیاز های اساسی بسیاری از مدیران سایت است و بخشی از دغدغه های آن ها را کاهش می دهد. شاید شما هم همین مشکل را داشته باشید که هر چند وقت یکبار باید کلی افزونه را به روزرسانی کنید. این کار هم وقت گیر است هم اینکه خسته کننده است.

 

امروز در این مقاله راهکاری برای به روزرسانی خودکار وردپرس و افزونه ها وردپرس داریم. افزونه ی Automatic Updater در وردپرس، بصورت کاملا خودکار می تواند هسته ی وردپرس و همه ی افزونه هایتان را به روزرسانی کند. بدون اینکه نیاز باشد خودتان کاری بکنید. فقط یک بار آن را نصب می کنید و تمام.

 

البته برای به روز رسانی خودکار وردپرس می توانید از طریق کد نویسی، کد هایی به فایل functions.php تم خود اضافه کنید؛ اما اگر این افزونه را نصب کنید نیازی به همان هم نخواهد بود. این افزونه همه ی این کار ها خودش برایتان انجام می دهد.

 

برای دانلود این افزونه می توانید به صفحه ی رسمی Advanced Automatic Updates مراجعه کنید.

 

جهت استفاده از سایر آموزش ها حتما از دیگر مقالات آموزشی دیدن کنید.

سهیل فرزانه همیشه سعی داشتم که ساده ترین راه ها روبرای رسیدن به اهدافم بسازم با تمام تلاش های این چند ساله به این سطح از مهارت رسیدم که بتونم بدون یک خط کد نویسی زیبا ترین وبسایت ها را راه اندازی کنم امروز وردپرس دنیای من را دگرگون کرد.
همراه ما باشید در کانال تلگرام طراحی سایت بدون کد نویسی با سهیل فرزانه کانال تلگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید