تغییر رنگ در ویدیو با گوشی

گاهی اوقات پیش میاد که یه فیلمی از خودتون گرفتید اما زمانی که به فیلم  نگاه می کنید، رنگ لباستان به اون صورت شما رو راضی نمیکنه و دلتون میخواد تا رنگ لباس تون رو تغییر بدید. تکنیک تغییر رنگ در ویدیو با گوشی یکی از ترفند هایی بوده که باید با نرم افزار پریمر انجام بدید که خب خیلی از دوستان با نرم افزار پریمر  مسلط نیستند و از ایور قضیه هم دسترسی کافی به کامپیوتر و لپ تاپ ندارن.

حالا که پریمر  بلد نیستیم، باید قید عوض کردن رنگ لباس رو بزنیم؟ خیر دوست من، امروزه برای هر کاری که بخوای انجام بدی، یک اپلیکیشن مختص به اون درست شده که می تونید با گوشی خودتون هم اون کار رو انجام بدید.

اپلیکیشنی که میخوام در اینجا به شما عزیزان معرفی کنم؛ برنامه inshot بوده که برای ادیت و ویرایش فیلم مورد استفاده قرار میگیرد. یعنی اگر شما دنبال یه اپلیکیشنی هستی که در حد یه پریمر میخوای ازش کار بکشی، پس اینشات میتونه بهترین گزینه برات باشه تا بتونی بهترین جلوه ها رو روی ویدیو مورد نظر پیاده سازی کنی….

 

سهیل فرزانه همیشه سعی داشتم که ساده ترین راه ها روبرای رسیدن به اهدافم بسازم با تمام تلاش های این چند ساله به این سطح از مهارت رسیدم که بتونم بدون یک خط کد نویسی زیبا ترین وبسایت ها را راه اندازی کنم امروز وردپرس دنیای من را دگرگون کرد.
همراه ما باشید در کانال تلگرام طراحی سایت بدون کد نویسی با سهیل فرزانه کانال تلگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید