تفاوت هاست دانلود با هاست معمولی چیست؟

تفاوت هاست دانلود با هاست معمولی چیست و چه کاربردهایی دارند؟

هاست دانلود در یک نظر، شبیه به هاست میزبانی وب می باشد. اما کمی تفاوت با میزبان وب دارد . هاست دانلود میزبان فایل است، و شما فضای زیادی در اختیار دارید. شما به راحتی می توانید تمامی فایل ها جهت دانلود کردن را در این هاست قرار دهید.

خرید بهترین هاست های دانلود و میزبانی از داده پرداز نت افروز

تفاوت هاست دانلود با هاست معمولی در میزان فضای ذخیره سازی فایل و اجازه دانلود می باشد. هاست دانلود سرعت بالایی در دانلود و آپلود کردن دارد.

شما با هاست دانلود نمی توانید سایت ایجاد کنید، یا امکان بک آپ گیری ندارید و تنها برای دانلود کردن می باشد. هاست دانلود معمولا دارای چندین فایل جهت توزیع می باشد، و همچنین دارای پهنای باند زیاد، فضای ذخیره سازی زیاد، ترافیک بالا می باشند. بزرگترین تفاوت هاست دانلود با هاست معمولی در حجم ترافیک و فضای ذخیره سازی است.

البته تفاوت دیگری که با هاست معمولی دارد اجازه دانلود فایل می باشد که در هاست معمولی این امکان وجود ندارد. اما همانطور که برایتان توضیح دادیم، شما با هاست دانلود نمی توانید سایتی بالا بیاورید و یا ایمیلی ارسال کنید، فقط شما می توانید فایل ها را آپلود کرده و جهت دانلود کردن در سایت قرار دهید.

تفاوت هاست دانلود با هاست معمولی

تفاوت هاست دانلود با هاست معمولی

اکنون متوجه شدید تفاوت هاست دانلود با هاست معمولی چیست، اما این سوال برای شما پیش می آید که، آدرس دهی و قرار دادن لینک در  هاست چطور می باشد. ابتدا شما باید هاست دانلود خود را با نام و تاریخ های مختلف پوشه بندی کنید و سپس فایل های خود را به طور منظم درون پوشه ها آپلود کنید تا به راحتی با یک کلیک آن را دانلود کنید.

یکی از ویژگی های بسیار عالی هاست دانلود سرعت بالا می باشد. معمولا هاست دانلود ها امکانات کمتری از هاست وب سایت ها دارند، ولی به علت پهنای باند زیادی که دارند، دارای قیمت بالاتری می باشند.

 

 

طراحی سایت بدون یک خط کد نویسی

سهیل فرزانه همیشه سعی داشتم که ساده ترین راه ها روبرای رسیدن به اهدافم بسازم با تمام تلاش های این چند ساله به این سطح از مهارت رسیدم که بتونم بدون یک خط کد نویسی زیبا ترین وبسایت ها را راه اندازی کنم امروز وردپرس دنیای من را دگرگون کرد.
همراه ما باشید در کانال تلگرام طراحی سایت بدون کد نویسی با سهیل فرزانه کانال تلگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید