دریافت فالوور از شهر خودم

سلام به همگی، بزرگترین مشکل خیلی از فروشگاه ها ،که به من پیام میدن دریافت فالوور از شهر خودمون هست.

یکی از خصوصیات جالب و کارآمد اینستاگرام، بدون مرز بودن آن است. اما یکی از روش های افزایش فالوور بر اساس موقعیت جغرافیایی است. این قابلیت به شما کمک می کند تا مخاطب هدف خود را به راحتی پیدا کنید و همچنین مخاطبان هم بر اساس موقعیت جغرافیایی بهترین انتخاب را داشته باشند.

ولی اگر شما صاحب رستوران، لباس فروشی، کافی شاپ و سایر کسب و کار های محدود به محدوده جغرافیایی باشید و قصد داشته باشید از طریق اینستاگرام بیشتر شناخته شوید و کسب و کار خود را ارتقاء دهید، شما به فالوور هایی نیاز دارید که بتوانند از محصولات و خدمات شما استفاده کنند و باید افزایش فالوور بر اساس موقعیت جغرافیایی انجام دهید در یک کلام :

“بتوانند مشتری شما شوند” 

در چنین شرایطی قابلیت ثبت موقعیت جغرافیایی به کمک شما خواهد آمد، شما باید بتوانید با استفاده از این امکان و خلاقیت خود در تولید محتوا، مخاطبین هدف خود را پیدا کنید و آنها را به سمت خود بکشانید.

 

دریافت فالوور از شهر خودم

دریافت فالوور از شهر خودم

 

 

سهیل فرزانه همیشه سعی داشتم که ساده ترین راه ها روبرای رسیدن به اهدافم بسازم با تمام تلاش های این چند ساله به این سطح از مهارت رسیدم که بتونم بدون یک خط کد نویسی زیبا ترین وبسایت ها را راه اندازی کنم امروز وردپرس دنیای من را دگرگون کرد.
همراه ما باشید در کانال تلگرام طراحی سایت بدون کد نویسی با سهیل فرزانه کانال تلگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید