قالب وردپرس Jobscout برای فرصت‌ های شغلی

چند روز پیش، بین قالب‌های وردپرسی موجود که بررسی‌هایی انجام می‌دادیم جای قالب‌های کاریابی یا فرصت‌های شغلی را خالی دیدیم. حتما در بین ما کاربران وردپرسی، افرادی هستند که می‌خواهند یک مرجع کاریابی تاسیس کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم قالبی را با این ویژگی‌ها بیابیم. البته ناگفته نماند که افزونه‌هایی مانند WP Job Manager برای ایجاد سیستم‌های کاریابی وجود دارند که می‌توانید با نصب آن بر روی هر قالبی سیستم ساده کاریابی خلق کنید اما اگر قرار است حرفه‌ای این‌کار را دنبال کنید، پیشنهاد می‌کنیم قالب خود را با همین ویژگی‌ها انتخاب کنید. قالب وردپرس Jobscout که امروز برایتان در نظر گرفتیم، مخصوص سیستم‌های کاریابی و فرصت‌های شغلی‌ است. ظاهری ساده و در عین حال کاملا کاربردی دارد. نظر شما را به ویژگی‌های موجود در این پوسته دعوت می‌کنم.

قالب وردپرس Jobscout

پوسته وردپرس Jobscout در نگاه اول شبیه یه سایت شرکتی و سازمانی به نظر می‌رسد اما در هر قسمت آن پلن‌های مشخضی برای فرصت‌های شغلی ایجاد شده است. تنها کاری که لازم است انجام دهید، تنظیم کردن بخش‌های مختلف آن است. از ویژگی‌های بارز این قالب عبارت است از:

  • قالب شیک، مدرن و حرفه‌ای مناسب موسسات و سایت‌های کاریابی، استخدامی و…
  • بهینه‌سازی کدها و تاثیر مثبت آن در سئوی سایت
  • بهره‌مندی از ابزارک برای صفحه اصلی، سایدبار و فوتر
  • پشتیبانی کامل از ووکامرس
  • ویرایش آسان آیتم‌ها از بخش سفارشی‌سازی و ابزارک‌ها

پوسته وردپرس Jobscout و نصب قالب

اول از همه مشخص کنید که قالبتان با چه فونتی باید نصب شود. ما دو فونت استاندارد یکان و میترا را در نظر گرفتیم و شما می‌توانید یکی را انتخاب کرده و از انتهای همین مطلب دانلود نمایید. سپس آن را در مسیر نمایش>> پوسته‌ها نصب و فعال کنید. حال می‌توانید از فایل‌های درون‌ریز استفاده کنید تا قالبتان مشابه دمویی که می‌بینید، شود.

تنظیمات قالب

این قالب به همراه خود افزونه WP Job Manager دارد که باید برای تکمیل عملکرد، آن‌ها را نصب و فعال کنید.
حال نوبت به ساخت برگه خانه می‌رسد. اگر از فایل‌های درون‌ریز استفاده کرده باشید، برگه‌ای به نام خانه موجود است که باید از بخش سفارشی‌سازی آن را به حالت ایستا انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از قسمت تنظیمات>> خواندن آن را مشخص کنید.

بقیه تنظیمات مربوط به پوسته وردپرس Jobscout در بخش سفارشی‌سازی است که باید با دقت هر چه تمام‌تر آن را بررسی کنید.

اکثر قسمت‌های این قالب بصورت برگه است که با ساخت آن و انتخاب از سفارشی‌سازی، در صفحه اصلی قابل نمایش است. حال ما که تمامی برگه‌ها را برایتان ایجاد کردیم، شما کافیست آن‌ها را هماهنگ کنید.
حال که از این قالب خوشتان آمده، می‌توانید با کمک لینک‌های زیر آن را دریافت کنید.

جعبه دانلود
سهیل فرزانه همیشه سعی داشتم که ساده ترین راه ها روبرای رسیدن به اهدافم بسازم با تمام تلاش های این چند ساله به این سطح از مهارت رسیدم که بتونم بدون یک خط کد نویسی زیبا ترین وبسایت ها را راه اندازی کنم امروز وردپرس دنیای من را دگرگون کرد.
همراه ما باشید در کانال تلگرام طراحی سایت بدون کد نویسی با سهیل فرزانه کانال تلگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید