متوسط درآمد از طراحی سایت چقدر می باشد؟

متوسط درآمد از طراحی سایت در ایران چقدر می باشد؟

همانطور که میدانید امروزه کسب و کارهای اینترنتی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند، و روز به روز اهمیت زیادی می یابند. تعداد افرادی که به دنبال طراحی سایت هستند، روز به روز در حال افزایش می باشد.

پس می توان حدس زد که نیاز به طراحان سایت، رو به افزایش می باشد. اما در حقیقت متوسط درآمد از طراحی سایت چقدر می باشد. امروزه به علت اینکه افراد برای خرید وسایل خود، به اینترنت مراجعه می کنند، پس اینترنت بستر خوبی برای به نمایش گذاشتن محصولات می باشد. از آنجایی که خرید اینترنتی در بین مردم باب شده است، بازار کار  طراحی سایت نیز بهبود می یابد.

با ثبت نام تو دوره طراحی سایت بدون کد نویسی میتونید به راحتی کسب درآمد کنید

طراحی سایت بدون یک خط کد نویسی

 

متوسط درآمد از طراحی سایت

میزان درآمد از طراحی سایت مشخص نیست.  بعضی از شرکت ها یک سایت را با 30 میلیون طراحی می کنند، اما بعضی ها با 3 میلیون، همان سایت را طراحی می کنند. اگر بتوانید کار پروژه ای بگیرید، می توانید دو یا سه پروژه قبول کنید که، در آمد شما به 7 یا 8 میلیون می رسد. هر چقدر شما به مطالب طراحی سایت مسلط باشید، شرکت های بیشتری مایل به جذب شما هستند. متوسط درآمد از طراحی سایت، به میزان تسلط شما در مطالب، مشخص می کند. شما می توانید طراحی سایت را با کارهای فریلنسری شروع کنید، و در منزل خود کار کنید.

متوسط درآمد از طراحی سایت در همه کشورها متفاوت می باشد. برای مثال، بیشترین درآمد طراحی سایت را، کشور سوئیس به خود اختصاص داده است، و در حدود 85 هزار دلار می باشد. برای مثال در کشور هند به علت اینکه در تمام امور کامپیوتری تخصص دارند، رقابت زیاد می باشد، و درآمد آنها کمتر است. متوسط درآمد از طراحی سایت در ایران، کاملا متفاوت می باشد. افراد مبتدی نهایتا تا 2 میلیون درآمد دارند، و افراد متخصص می توانند  تا 10 میلیون، درآمد داشته باشند. شما به سه روش می توانید کار کنید:

1. کارمندی

2. فریلنسری

3. ایده پردازی

متوسط درآمد از طراحی سایت

متوسط درآمد از طراحی سایت

سهیل فرزانه همیشه سعی داشتم که ساده ترین راه ها روبرای رسیدن به اهدافم بسازم با تمام تلاش های این چند ساله به این سطح از مهارت رسیدم که بتونم بدون یک خط کد نویسی زیبا ترین وبسایت ها را راه اندازی کنم امروز وردپرس دنیای من را دگرگون کرد.
همراه ما باشید در کانال تلگرام طراحی سایت بدون کد نویسی با سهیل فرزانه کانال تلگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید