ویدیو سئو را بهتر بشناسیم

این روزها همه اهمیت سئو و حالا ویدیو سئو  را درک کرده اند. کلاس های بسیاری در حال برگزاریست و آموزشهای متفاوت و جدیدی هر روز ارائه می شود.

یا یک روش که از اختراع هنرمندانه ی یک تکنیک جدید خبر می دهد، و شما را سورپریز می کند. تکنیک هایی که امروز صدای همه را در آورده و عدم حسن نیت را بخاطر کلاه سیاه بودن از خود نشان داده است.

 

سئو پازلی است که این روزها اهمیت خودش را به ما نشان داده و هرروز تولید کنندگان محتوا در صدد تولید محتوایی هستند که با رعایت فنون و تکنیک های کلاه سفید جایگاه درستی در نتایج گوگل کسب کنند.

 

بخواهی نخواهی باید گوگل رو راضی کنی.

برای زمانی که رقابت در حوزه ی فعالیت یک کسب و کار سخت و طاقت فرسا باشد رضایتِ گوگل زمانی حاصل می شود که رضایت کاربر را به دنبال داشته باشد.

  1. بیشتر بخوانید

شاید از خودتان بپرسید چرا باید به تبلیغات گوگل اهمیت بدهم

یک کاربر دوست دارد از مطلبی که می خواند راضی باشد و پاسخ جستجوی خود را کامل دریافت کند.

 

فرض کنید وارد در یک صفحه از نتیجه ی جستجو می شوید و یک متن هزار تا ده هزار کلمه ای مشاهده می کنید، قطعا صفحه را می بندید مگر اینکه که مساله ی جستجوی شما حیاتی یا مالی باشد. قطع یقین به یکباره آن را نمی خوانید. یا اگر هم می خوانید بخاطر این است که یه فرد اهل مطالعه و از نظر شخصیت شناسی جتسجوگرهستیدویدیو سئو

اولین بار اسکرول را می گیرد تا ته صفحه می کشید تا ببینید این محتوا سر و شکلش چگونه است ؟ آیا بدرستی فرم پیدا کرده است یا خیر.

 

ولی اگر یک ویدیو باشد، بی برو برگرد روی آن کلیک می کنید تا این ویدیو را تماشا کنید.

 

در یک دقیقه ویدیو قادر هستید به اندازه ی دو میلیون عدد کلمه به بازدید کننده و مخاطب خودتون انتقال بدهید.

 

پس سلیقه ی کاربر در صفحات وب سایت اول انتخاب ویدیو است.

 

بدانید و آگاه باشید که گوگل عاشق ویدیوست. اگر اینطور نبود که یوتیوب را برای خودش نمی ساخت.

وقتی کاربری در فضای وب مطلبی را جستجو می کند، موتور جستجو اول سعی می کند نتیجه ای که حاوی ویدیو باشد را با یک تصویر کوچک از ویدیو نشان بدهد.

همین باعث می شود محتوای ویدیویی که تولید کرده اید نرخ تبدیل مخاطب شما به مشتری را بیشتر کند. زمانی که با یک ویدیو صادقانه از خدمت و محصولتان صحبت می کنید باعث می شود کاربران به شما اعتماد کنند و خود این کار یک فاکتور امتیاز دهی توسط گوگل خواهد بود.

 

سئو در گوگل

 

دقیقا همانند گوگل، شبکه های اجتماعی هم عاشق ویدیو هستند و تیک و تاک و ایسنتاگرام این روزها پر از ویدیو است. ویدیو بخاطر اطلاعات زیادی که دارد اشتراک گذاری بیشتر دارد و کاربران بسیاری دوست دارند ویدیو به اشتراک بگذارند.

سهیل فرزانه همیشه سعی داشتم که ساده ترین راه ها روبرای رسیدن به اهدافم بسازم با تمام تلاش های این چند ساله به این سطح از مهارت رسیدم که بتونم بدون یک خط کد نویسی زیبا ترین وبسایت ها را راه اندازی کنم امروز وردپرس دنیای من را دگرگون کرد.
همراه ما باشید در کانال تلگرام طراحی سایت بدون کد نویسی با سهیل فرزانه کانال تلگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید